Çelik Evler Yapı Teknolojileri ülke ekonomisine güç katma hedefi i̇le yarattığı katma değerin yanında, ürettiği ürünlerle 135 ülkeye i̇hracat gerçekleştiriyor.

Çelik Evler Yapı Teknolojileri; prefabrik ev, ofis binaları, şantiye yapıları, hastane ve acil servis binaları, okul ve eğitim binaları, sağlık merkezleri ve benzer yapılarda sektöründeki önde gelen kuruluşlar arasındadır.

1986’dan günümüze kadar geçici yerleşim mekanları alanları olarak bilinen prefabrik yapılar bugün gelişmiş üretme teknolojisi ile dayanıklı uzun vadeli yapılar alanında yer almaktadır.

Çelik Evler Yapı Teknolojileri binalarını modüler yapı teknolojisi ile geliştirerek siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. Sürekli büyümekte olan yapı kompleksleri birçok kurum ve firme için bir sorun meydana getirmektedir. Bir sosyal tesis, sağlık yapısı, eğitim binası ya da konutlarda prefabrik binalar kolay büyüme ve gelişim imkânı sağlamaktadır. Sürekli büyümeye açık okul, eğitim alanları ve sağlık yapı yerleşkelerinde prefabrik yapılar ideal bir çözüm sunmaktadır. Prefabrik uygun fiyatları ile yapıların çok amaçlı çözüm imkânlarına karşı oldukça ekonomiktir. Modern prefabrike üretim yapıları ile de esnek kurulum avantajları sağlamaktadırlar.

TANITIM FİLMİ