Prefabrik villa lüks konuta giden yolu kolaylaştırıyor. Villa tipi prefabrik evler için konut inşasına uygun bir arsanızın bulunması yeterli. Onlarca model arasından beğendiğiniz hazır villa kısa sürede modern tesislerde üretiliyor günler içerisinde kurulumla size teslim ediliyor.

Prefabrik Villa Modelleri

Prefabrik villa modelleri arasında modernden klasik çizgilere çok sayıda konut tasarımı bulunuyor. Villa prefabrik ev modellerinin çeşitliliği konut tarzı ile çok kolay lüks ev sahibi olabilme imkanlarında gizli.

Yeni nesil yapı sisteminin kazandırdığı mimari tasarım özgürlüğü modelin öne çıkan imkanları arasında. Yüksek yapı güvenliği ve yaşam konforu prefabrik villa modelleri en çok tercih edilen konut modeli durumuna yükseltti.

Prefabrik Dubleks Villa Modelleri

Prefabrik dubleks villa diğer yapı tarzlarında olduğu gibi bu modelde de en yaygın kullanılan konut tiplerinden. Dublex villa prefabrik ev modelleri ve hazır evler arasından seçilerek geliştirilmiştir.

Prefabrik dublex villa modelleri arasında 3+1, 4+1 ve 5+1 villa tipleri tercihte öne çıkmaktadır. Bu modelde sınırlama olmadan konut büyüklüğü ve bölümleme yapılabilmektedir. Modellerimiz arasında garajlı villa modelleri de bulunmaktadır.

Prefabrik Triplex Villa Modelleri

Üç katlı lüks konutlar arasında yer alan prefabrik triplex villa modelleri tasarımına yapı sisteminin avantajları yansımaktadır. Tercih edenlere güvenli yapı modeli, iç mekanda maksimum genişlikte ferah ve konforlu ortamlar hazırlar.

4+1, 5+1, 6+1 gibi konut tiplerinde albenili tasarımların bulunduğu prefabrik triplex villa fiyatları ile de hissedilir bütçe avantajlarına sahip.

Prefabrik İkiz Villa Modelleri

Prefabrik ikiz villa arkadaş ve akrabaların birlikte daha yakın alanlarda yaşam hayallerini gerçekleştirebilmelerine özel.  İkiz konut modeliyle dostlukların daha da pekiştirilerek yükseltilmesine en büyük yardımcı. 2+1 iki ayrı konutun yan yana sunulduğu tek katlı prefabrik evler arasında da ikiz modeller geliştirilmiştir.

Prefabrik iki villa yan yana tek katlı veya iki katlı konut tiplerinde projelendirilebilmektedir. Modeller arasında verandaların yan yana getirilerek geniş birliktelik ortamlarının hazırlandığı planlar da yer almaktadır.

Çelik Prefabrik Villa Modeli

Çelik prefabrik villa yapı güvenliğinin üst seviyeye yükseltildiği lüks konut modelidir. Bu modelde standart çelik taşıyıcı sistemler duvar bloklarına da taşınarak yapı güvenliği üst düzeyde gerçekleştirilmektedir.

Çelik prefabrik villa modellerinde 3+1 ile 6+1 aralığındaki triplex ve dubleks konut tiplerini inceleyebilirsiniz. Diğer villa tipleri için iletişim sayfamızı kullanarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Çift katlı prefabrik evler arasından kendinize özel seçimlerle çelik konut ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz.

Lüks Prefabrik Villa Modelleri

Tasarım ayrıcalıklarıyla günümüzde lüks konutta en çok tercih gören lüx prefabrik villa iç mekan sunumuyla da konforu yaşatıyor. Duvar blokları arasına gizlenmiş mukavemetli çelik taşıyıcı sistemler konut içerisinde maksimum genişlikte ferah mekanlar oluşmasına katkı sağlar.

3+1, 4+1, 5+1 kontu tipleri lüks prefabrik villa modelleri arasında en çok tercih edilen planlardır.

Modern Tek Katlı Prefabrik Villalar

Yeni nesil üretim modeli tasarımı özgürleştiriyor ortaya modern tek katlı prefabrik villa modelleri çıkıyor. Özgür tasarımın kazandırdığı estetik, yüksek yapı güvenliği, en geniş iç mekan sunumu tek katlı prefabrik evlerde.

Tek katlı konut yatay mimari konseptte doğa ile iç içe bir yaşamı arzulayan lüks prefabrik villa tutkunlarına özel. Hiç kat çıkmadan evden dışarı adımınızı atar atmaz doğa ile yüz yüze gelmenin mutluluğu yüzünüze yansıyacak.

3+1 ve 4+1 konut tipleri tek katlı prefabrik villada en çok ilgi gören modeller arasında yer alıyor. Villa tipleri arasında 2+1 ikiz modelleri de geliştirildi. İki ayrı 2+1 ev modern tasarımla tek katlı prefabrik villada tek çakı altında.

Çağdaş Çift Katlı Prefabrik Villa Seçenekleri

3+1’den 6+1 konut tipine modern çizgiler çağdaş çift katlı prefabrik villa seçenekleri arasında. Makine hattında üretim modeli tasarıma çağdaş çizgi estetiği olarak yansıyor. Klasik konut modellerinde saha üretimi mümkün olmayan tasarım detayları prefabrik villa modellerinde elde edilebiliyor.

4+1 Prestij Çift Katlı Prefabrik Villa

Modern mimari tarzı ve geniş iç mekan sunumuyla çift katlı villada en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

4+1 Fethiye Çift Katlı Prefabrik Villa

Çağdaş mimari tasarımdaki Fethiye çift katlı prefabrik villa modelinde otomobiliniz için de yer açtık. Konut içerisinde yer alan garaj alanında elektrikli otomobilinizi gece şarj edebilirsiniz. Değişken mevsim şartlarında siz ev içi mutluluğu yaşarken otomobiliniz tam güvende olsun.

Prefabrik Villa Fiyatları

Yapı modeli avantajları prefabrik villa fiyatlarına büyük ekonomik fırsat olarak yansıyor. Bu avantajlar tasarımdan üretime, sevkiyattan yerinde hızlı kuruluma kadar devam ediyor. Öncelikle hazır villa projeleri fiyatları için ekstra bir bedel ödemenize gerek yok. Tasarım uzmanlarınca hazırlanan lüks konut modelleri arasında size özel beğendiğiniz modeli kolayca bulabilirsiniz.

Konut üretimi modern tesislerde israfın bulunmadığı malzeme seçimi ile bant sisteminde gerçekleştiriliyor. Teknolojik hatlarda kısa sürede tamamlanan üretim prefabrik ev villa fiyatlarına avantaj olarak yansıyor.

Üretimi tamamlanan konut kullanım yerine taşınarak firmamız uzmanlarınca kurulum yapılıyor. İşçilikleri azaltan yenilikçi sistemiyle hazır villa fiyatları tercih edenlere işçilik maliyet avantajı yaşatıyor.

Prefabrik villa fiyatları 2023 yılında sürdürdüğü maliyet avantajıyla müstakil konutta en çok tercih edilen konut modelleri arasına girdi. Lüks konuta getirdiği yeniliklerle prefabrik villa fiyatları Ankara ve İzmir en çok ilgi gösteren iller arasında yer aldı.

Prefabrik Villa 4+1 Fiyatları 

Prefabrik villa 4+1 fiyatları 825.000 TL ile 1.234.000 TL aralığında değişmektedir. Fiyatlara tüm üretim ve kurulum maliyetleri dahildir. Belirtilen prefabrik villa maliyeti 2023 Ekim ayı listesi esas alınarak önerilmiştir.

Prefabrik İkiz Villa Fiyatları

2 adet 2+1 konut tipinin tek çatı altında sunulduğu prefabrik ikiz villa fiyatı 562.000 TL’dir. Üretim ve montaj bedeli dahil maliyetler Ekim 2023 fiyatları üzerinden tavsiye edilmiştir.

İki Katlı Prefabrik Villa Fiyatları

İki katlı prefabrik villa fiyatları 615.000 TL’den başlamaktadır. Önerilen villa modelleri fiyatı 2+1 plandaki 91 m2 için geçerli olup Ekim 2023 listesinden alınmıştır.

Prefabrik Villa Fiyatlandırmasını Etkileyen Unsurlar

Prefabrik villa fiyatlandırma farkını iki ayrı tür sözleşmeye göre şekillenmektedir. Standart sözleşmelerde zemin betonunun atılması, şap ve ıslak zemin uygulaması prefabrik villa fiyatına dahil edilmemektedir. Anahtar teslimi prefabrik villa maliyetlerine ise yukarıdaki listelediğimiz uygulamalar da dahil edilmektedir.

Kalite ve Malzeme Kullanımı Kaynaklı Prefabrik Villa Fiyatını Etkileyen Unsurlar;

 • Villa satın aldığınız firmanın yetkinliği
 • Firmanın satış sonrası destek hizmetinin bulunup bulunmadığı
 • Lüks villada yapı güvenliği yetkinliği
 • Mekanik tesisat projelerindeki uzmanlık
 • Yeni nesil makine sisteminde kaynaksız üretim
 • Çelik metallerin kalınlık değerleri. Sözleşmedeki teknik özelliklerden inceleyebilirsiniz
 • Duvar ve çatı yalıtım uygulamaları
 • Kapı, pencere, elektrik, su tesisat malzeme kalitelerinin değerlendirilmesi
 • Su ve aydınlatma armatürleriyle vitrifiye malzemelerin kalitesi
 • Saha kurulumundaki firma tecrübe ve yetkinliği v.b.

2+1 anahtar teslimi prefabrik ev bütçesine neler dahil?

102 m2 İkiz Prefabrik Villa Fiyatı: 560.000 TL

Zemin Betonu Maliyetleri: 90.000 ila 100.000 TL

Prefabrik Ev İçi Zemin Betonu Maliyeti: 13.000 TL

Fayans ve Parke Malzemeleriyle İşçilik Maliyetleri: 65.000 – 75.000 TL

4+1 anahtar teslimi prefabrik villa fiyatı?

138 m2 Prefabrik Villa Fiyatı: 945.000 TL

Prefabrik Villa Zemin Betonu Maliyet: 75.000 ila 80.000 TL

Dubleks Villa İçi Zemin Betonu Maliyeti: 17.000 TL

Prefabrik Villa Fayans ve Parke Malzeme ve İşçilikleri: 100.000 – 110.000 TL

Prefabrik Villaların Artıları ve Eksileri

Prefabrik Villa Artıları

 • Yenilikçi yapı modeline özel estetik lüks prefabrik villa modelleri
 • Üretim, malzeme ve kurulum işçilik prefabrik villa maliyetlerinin en baştan bilinmesi
 • Yeni teknolojide makine kullanımıyla hazır villa üretimi
 • Kapı, pencere, elektrik ve su tesisat, boya malzemeleri dahil tüm üretimin günler içerisinde tamamlanması
 • Araçla taşınarak prefabrik villa projelerinin istenilen her yerde gerçekleştirilebilmesi
 • Kurulumun firma profesyonellerince gerçekleştirilmesi
 • Yüksek yapı güvenliğinde prefabrik villanın uzun yıllar güvenle kullanılması.

Prefabrik Villa Artıları

 • Yapı modelinin gereği esnemelerin yaşanması
 • Prefabrik villa yaptırmak istediğiniz bölgenin iklim şartlarını mutlaka firma ile paylaşın. Aksi halde iklimlendirme sorunları yaşayabilirsiniz.

Prefabrik Villaların Faydaları

 • Gelişmiş yapı sistemiyle çok fazla alternatifte hazır villa modelinin bulunması
 • Prefabrik villa inşa maliyetinin en baştan bilinmesi ve bütçe kontrol kolaylığı
 • Üretimin çok kısa sürede gerçekleştirilmesi ile zamandan kazandırır
 • Araçla istenilen her yere taşınabilir
 • Hazır villa kurulumda farklı malzemelere ihtiyaç duyulmaz
 • Kurulum firma uzman ekibince gerçekleştirilir ve işçilik giderlerinden tam tasarrufla kazandırır
 • Kullanılacağı uzun yıllar yüksek yalıtımıyla iklimlendirmeden enerji tasarrufuyla kazandırır
 • En geniş iç mekan sunumuna sahiptir
 • Uzun yıllar güvenle kullanılır.

Dikkat Edilmesi Gereken Olası Dezavantajlar

 • Prefabrik villa satış temsilcisi ile kullanacağınız bölge iklim özelliklerini mutlaka paylaşın
 • Kullanacağınız bölgenin deprem, heyelan, sel gibi doğa şartları hakkında bilgi verin
 • Hazır villa satın alırken yetkin olmayan firmalardan uzak durun
 • Zemin betonunuzu mutlaka firmanın vereceği plan dahilinde attırın
 • Kurulum sonrası evinizin etrafını su basmanı dışına doğru balık sırtı şap uygulamasıyla çevreleyin
 • Satış sonrası destek ve servis hizmeti bulunmayan firmalardan uzak durun.