Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Karmod Çelik Evler

Çelik Evler

 

FİRMA BİLGİSİ (KURUMSAL)
Karmod Çelik EvA Kalite Çelik Yapı Teknolojisi Karmod prefabrike çelik yapılar, dünyanın en güvenilir markalarından biridir. Çelik yapılar dayanım ve darbe açısından sağlamlığı test edilmiştir. 1986'dan bu yana kaliteli çelik yapı üretiminde Karmod öncü markadır. Karmod çelik yapılar doenildiğinde akla ilk gelen kalitedir. Malzeme tedarikinden üretime, üretimden montaja kadar her detayda kalite standartlarını ön planda tutuyoruz.

Çelik Yapılardaki Misyonumuz
Karmod Çelik Yapılar olarak temel amacımız yüksek kalitede metal yapılar üreterek müşterilerimize en düşük fiyat avantajıyla teslim etmektir. Müşteri memnuniyetini önceleyerek çelik yapı sektöründe lider marka olmak en önemli çabamızdır.

Çelik yapılarda deneyimli teknik ofisi, müşteri beklentilerine hakim satış personeli ve uzman montaj elemanlarımızla ev, konut , ofis ve diğer çelik yapı projelerinizde hizmet vermekten memnuniyet duyacağız. İhtiyaç ve beklentilerinize uygun bir çelik yapı model ve planı konusunda satış ofislerimizdeki personelimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çelik yapılarımızın tüm panel ve çatı malzemesinde üstün kalite çelik kullanıyoruz.

Çelik yapılarımız demonte fabrika ön üretimli olup dünyanın her bölgesine kolayca sevk edilebilmektedir. Karayolu, Denizyolu, Demiryolu taşıma alternatifleriyle kolay sevk imkanı vardır.

Kaliteli ve uygun fiyat avantajının yanı sıra değişik renk ve ürün yelpazesinde çatı ve dış kaplama seçenekleri de sunuyoruz.

Hafif ama mukavemeti yüksek çelik malzeme kullanımıyla rüzgar ve depreme karşı maksimum dayanım.

Çelik Yapılarda bir çok ürün seçeneği vardır. Tek katlı ve iki katlı evler, sıra evler, ofisler, eğlence merkezleri, endüstriyel tesisler, camiler, itfaiye istasyonları, polis merkezleri, okullar, hastaneler vb. yapılar.

İletişim sayfamızı ziyaret ederek size en yakın satış ofisimizden beklentilerinize uygun plan ve özelliklerde çelik yapılarımızın fiyatlarını alabilirsiniz.

Neden Karmod Çelik Yapılar?
1 . Kalite, ekonomik fiyat ve üretim öncesi ön mühendislik çelik konstrüksiyon yapı çizimiyle zaman ve paradan tasarruf etmek .
2 . Tasarımlarda çok farklı model avantajı, kaliteli malzeme ve yaygın satış noktası.
3 . Güvenli tasarım hızlı üretim. Profesyonel mühendislerden oluşan teknik ofis personelinin titiz çalışması.
4 . Özel çelik yapı bina montaj ağımız ile profesyonel olarak tam zamanında teslimat.
5. En önemlisi kalitemizle ürünlerimizin tamamı Karmod marka garantisi kapsamındadır.