Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Karmod Prefabrik

Prefabrik Evler ve Fiyatları

 

Ülkemizde yeni tanınmaya başlanan ve son yıllarda yoğun olarak talep edilen prefabrik evler son derece estetik fonksiyonel kullanıma sahip olmasının yanı sıra ev fiyatları açısından da büyük avantajlar sunuyor. Karmod prefabrik evler tam ve yüksek kaliteli malzeme kullanımıyla kaynaksız vidalı teknolojiyle fabrika bant sistemiyle ön üretim yapılarak kurulum alanına sevk edilmektedir. Kurulum alanına sevk edilen Karmod prefabrik ev uzman ekiplerimizce montajlanarak kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir. Karmod prefabrik evler fiyatları açısından cazip ve avantajlar içermektedir. Dört mevsim kullanıma sahip uzun ömürlü yapı olmasının yanı sıra Karmod prefabrik evleri fiyat açısından cazip kılan en önemli etkenler şunlardır;
- Karmod prefabrik ev tam malzeme kullanımıyla israf edilmeden fabrika bant sisteminde üretilir.
- Karmod prefabrik ev modelleri uzman teknik ofisimizce projelendirildiğinden statik hesaplama, mimari plan hazırlama gibi maliyetlere gerek duymaz.
- Türkiye’ye ve dünyaya çok sayıda ev üretimi yaptığımızdan prefabrik ev üretiminde kullanılacak tüm malzemeler toplu satın alma yapılarak en avantajlı fiyatla alınır.
- Karmod prefabrik ev elektirikçi, su tesisatçısı, kapıcı, pencereci, boyacı, çatıcı gibi hiç bir ustaya gereksinim duymaksızın tamamen Karmod uzman ekiplerince kurulum yapılarak kullanıma hazır teslimat yapılır.
İşte bu saydığımız nedenlerden dolayı Karmod prefabrik evler bir çok fiyat avantajı içerir. Karmod prefabrik evler üretim ve montaj hatalarına karşı satış sonrası hizmet güvencesindedir.